X
X

Sıkça Sorulan Sorular 3

AnasayfaSıkça Sorulan Sorular 3
REZERVASYONU OLUŞTURDUKTAN SONRA KENDİMİ KARANTINAYA ALMAM GEREKTIĞI SÖYLENDI YA DA COVID-19 TESTIM POZİTİF ÇIKTI ISE NE YAPMAM GEREKİR ?
Testinizin Pozitif Olduğunu gösteren belge veya karantinaya alındığınızı gösteren belge ile destek@citycarsrental.com e-mail adresine rezervasyon durumunuzun iptali veya ileri bir tarihe oluşturulmasının gerekliliğini belirten bir mail atmanız gerekmektedir.
TRAFİK CEZALARI
Yürürlükte olan trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi trafik cezaları kullanıcıya aittir. Aracın kirada bulunduğu süre içinde oluşan ancak kiralama bitimi sonrasında elimize ulaşan trafik ve kaçak köprü, otoyol geçişi cezaları, kira anlaşmasında belirtilen kişi ve/veya firmadan tahsil edilir. Araçların hangi nedenle olursa olsun resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir ve kira bedeli işlemeye devam eder . Plakaya yazılan trafik cezalarında trafik cezası tarafımıza tebliğ edildiğinde indirimli olarak ödenmektedir ve müşterilerimizin kredi kartından tahsil edilmekte olup; eş zamanlı olarak trafik cezasına ait hizmet bedeli de alınmaktadır.
KİRALADIĞIM ARACI SATIN ALABİLİR MİYİM?
https://malatyaexclusive.sahibinden.com/ üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.
FATURAMIN ULAŞMADIĞI BİR DURUMDA FATURAMI NASIL TALEP EDEBİLİRİM VEYA FATURAYA NASIL ULAŞABİLİRİM?
KİRALADIĞIM ARAÇLA YURT DIŞINA ÇIKABİLİR MİYİM?
 • Hayır, kiralık araçlarımız yurt dışına çıkartılamaz.
KAMPANYA KAPSAMINDA KOŞULU GERÇEKLEŞTİRECEK KOD BAŞKASINA AİT OLABİLİR Mİ?
 • Kampanya koşullarındaki tüm gereklilikleri ana sürücünün kendisi veya Ek Sürücü gerçekleştirmelidir.
KAMPANYA KAPSAMINDAKİ İNDİRİM VE/VEYA PUAN KAZANIMI EK HİZMETLERİ DE KAPSIYOR MU?
 • İndirim ve/veya puan kazanımı yalnızca araç kiralama tutarı üzerinden yapılmaktadır. Araç kiralama dışında kalan herhangi bir hizmet için güncel liste fiyatları uygulanmaktadır.
KİRALADIĞIM ARACI FARKLI OFISE BIRAKABILIR MIYIM?
Kira bedelinin dışında bir ödeme olan tek yön ücreti karşılığında kiralanan araç başka bir ofise bırakılabilir. Aracın bir şehirden teslim alınıp başka bir şehre iadesi durumunda City Car tarafından öngörülmüş olan tek yön ücreti uygulanır. Ücret bilgileri ofis bazında değişiklik göstermekte olup rezervasyon aşamasında görülebilir. Detaylı bilgiyi Rezervasyon Merkezi’mizi arayarak alabilirsiniz.
FATURA TUTARIM BEKLEDİĞİMDEN FAZLA GELDİ NE YAPMALIYIM?
ÖNEMLİ NOTLAR

Herhangi bir kaza durumunda, aracın yeri değiştirilmeden kazanın şekline uygun kaza tespit tutanağı tutulması ya da en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespit raporları alınması ve 7/24 hizmet veren 0850 888 80 15 numaralı İletişim Merkezi’ne bilgi verilmesi zorunludur. Aracın çalınması durumunda da en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak 7/24 hizmet veren 0850 888 80 15 numaralı İletişim Merkezi’ne bilgi verilmesi zorunludur. Aksi halde satın alınan tüm güvenceler geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3'cü şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir. Aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda, 7/24 hizmet veren 0850 888 80 15 telefondan yardım temin edilmesi gerekmektedir.

 • Lütfen kiralama başlangıcında ve iadesi sırasında Araç teslim etme ve teslim alma formunun doldurulup karşılıklı olarak imzalandığından emin olunuz.
 • Kiralama süresini uzatmak, dönüş saatini ve gününü bildirmek / değiştirmek için lütfen kiralamayı yaptığınız ofisi veya Rezervasyon merkezimizi arayınız.
 • Kiralama sırasında kaza, aracın arızalanması veya herhangi bir nedenle desteğe ihtiyaç duyulması durumunda 0850 888 80 15 numaralı İletişim Merkezi’ni arayarak 4’ü tuşlayabilirsiniz.
 • Kullanımınız sırasında aracın periyodik bakım kilometresi gelmesi durumunda, güvenli bir şekilde yolculuğa devam edebilmeniz için lütfen İletişim Merkezi’mizi arayınız.
 • Aracın TEK TARAFLI olarak kazaya uğraması veya çalınması durumunda,  yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurarak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. ÇİFT TARAFLI kazalarda ise, aşağıdaki maddelerde bildirilen haller dışında, kazanın oluş şekline göre sürücüler, Maddi Hasarlı Kaza Tespit Tutanağını tutanak üzerinde belirtilen şekilde doldurmakla yükümlüdürler. Çift taraflı kazalarda, sadece aşağıdaki hallerde trafik kazası tespit tutanağı, trafik polisi tarafından düzenlenmektedir:
 • Sürücü belgesiz motorlu araç kullanılıyorsa,
 • Sürücüde yaş küçüklüğü varsa,
 • Sürücüde alkol veya akıl sağlığı şüphesi varsa,
 • Kazaya karışan araçlardan birinin kamu kurumlarına ait olması durumunda,
 • Kamu kurumlarına ait eşyada zarar meydana gelirse,
 • Trafik Kazasında sadece 3.kişilere ait eşyalara zarar gelirse,
 • Kazaya karışan araçlardan birinin trafik güvencesinin bulunmaması durumunda,
 • Trafik kazası ölüm ve / veya bedeni zarar ile sonuçlanmışsa.
GÜVENCELER

Güvencelerimiz hakkında açıklama aşağıda yer almaktadır. Açıklamalar genel ve bilgi amaçlıdır. City Car bu bilgileri zaman içerisinde değiştirme hakkını saklı tutar. Rezervasyonunuza dahil olan güvenceler fiyat teklifinizde ve/veya rezervasyon konfirmasyonunuzda yer almaktadır.

Fiyatlarınıza dahil olmayan güvenceleri kiralama başlangıcında satış ofislerimizden satın alabilirsiniz. Geçerli limitlerle ilgili detaylı bilgiyi de satış ofislerimizden alabilirsiniz.

İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi: 3. Şahıslara verilen zararları kapsayan güvencelerdir.

Mini Hasar Güvencesi : City Car tarafından belirlenen tutarın altında kalan hasarlarda müşteri beyanı ile onarım güvencesidir.

Ferdi Kaza Güvencesi : Sürücü ve aracın içindeki kişileri güvence limitleri dahilinde güvence altına alan bir güvencedir. Araçta bulunan koltuk sayısı baz alınarak hesaplanmaktadır.

Süper Mini Hasar Güvencesi: Rapor düzenlenmesi veya tutanak tutulması mümkün olmayan, tek taraflı hasar durumları için müşteriye 2.000 TL'ye kadar beyanla onarım hakkı sunan hasar güvencesidir.  Cam - far - ayna güvencesini de kapsamaktadır.

 
YUKARIDA AÇIKLANAN GÜVENCELER GENEL VE BİLGİ AMAÇLIDIR. DETAYLI BİLGİ KİRALAMA OFİSLERİMİZDEN ALINABİLİR.

Depozito ücretiniz ne kadardır?
Araç Gruplarına göre farklılık göstermek ile birlikte Min. 1000 TL depozito alınmaktadır.
KİRALAMA BAŞINDA ALINAN DEPOZİTO BEDELİ NE ZAMAN İADE EDİLİR?
 • Kiralamanız bittiğinde depozito tutarınız CİTY CAR tarafından iade edilir. Banka iç iletişimi kaynaklı olarak hesabınıza 3-5 iş günü içerisinde yansımaktadır. Yabancı kredi kartı ile kiralama yapılan durumlarda iadenin hesaba yansıma süresi 10-15 iş günü olmaktadır.
PANDEMİYE ÖZEL HİJYEN ÖNLEMLERİNİZ NELERDİR ?
 • Rezervasyon tarihinden önce dezenfektan, temizlik ve havalandırma işlemini gerçekleştirdikten sonra araçlarımızı hemen size teslim ediyoruz.
KİRALADIĞIM ARACI BİR BAŞKASI DA SÜREBİLİR Mİ?
21 YAŞINI DOLDURMAMIŞ MÜŞTERİLERİMİZ KİRALAMA YAPABİLİRLER Mİ?
Müşterimiz 19 yaşını doldurmuş ve ehliyeti en az 1 yıllıksa, B grupu ehliyet sahibi genç sürücü paketini satın alarak kiralama yapabilir. ( günlük fiyatı 175 TL +KDV)
Genç Sürücü Ücreti uygulamasını kullanabilmek için aşağıda ve tabloda yer alan koşulların sağlanması gerekmektedir.
 • Ekonomik ( A,B,N,F ) grupta bulunan araçları kiralayabilmek için en az 21 yaşında ve 2 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 19-21 yaş aralığında ve 1 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek ekonomik gruptan araç kiralayabilmektedir.
 
 • Konfor (O) grupta bulunan araçları kiralayabilmek için en az 23 yaşında ve 3 yıl ehliyet sahibi olunması gerekmektedir. 21-23 yaş aralığında ve 2 yıl ehliyet sahibi olan kişiler Genç Sürücü ücreti ödeyerek orta grubundan araç kiralayabilirler.
  Yaş Genç Sürücü uygulanabilir yaş aralığı Genç Sürücü uygulanabilir ehliyet sınırı
EKONOMİ 21 19-21 Yaş Arası En az 1 Yıl
KONFOR 23 21-23 Yaş Arası En az 2 Yıl
PRESTİJ 25 23-25 Yaş Arası En az 2 Yıl
PREMİUM 27 25-27 Yaş Arası En az 3 Yıl
LÜKS 27 - En az 3 Yıl
VAN 25 - En az 2 Yıl
 
 
YABANCI EHLİYETLE KİRALAMA
 • Kiralama yapacak olan Türk vatandaşları dış ülkelerden aldıkları sürücü belgeleri ile ülkemizde araç kullanmalarının yalnızca aşağıdaki şart ve koşullarda mümkün olduğunu bilir ve kabul eder:
  1. Dış ülkelerden alınan sürücü belgeleri ile ülkemize giriş yapıldığı tarihten itibaren en fazla 1 yıl süreyle araç kullanılabilir.
  2. Altı aydan fazla ülkemizde bulunanların, araç kullanırken dış temsilcilikler veya noter tarafından onaylanmış sürücü belgelerinin Türkçe tercümelerini sürücü belgesi ile birlikte yanlarında bulundurmaları zorunludur.
  3. Bir yılın sonunda ülkemizde araç kullanılabilmesi için dış ülkelerden alınan sürücü belgelerinin ülkemiz sürücü belgesi ile değiştirilmesi zorunludur.
 • Kiralama yapacak olan Yabancı ülke vatandaşları ise dış ülkelerden aldıkları sürücü belgeleri ile ülkemizde araç kullanmalarının aşağıdaki şart ve koşullarda mümkün olduğunu bilir ve kabul eder:
  1. Dış ülkelerden alınan sürücü belgeleri ile ülkemize giriş yapıldığı tarihten itibaren en fazla altı ay süreyle araç kullanılabilir.
  2. Altı ayın sonunda ülkemizde araç kullanılabilmesi için dış ülkelerden alınan sürücü belgelerinin ülkemiz sürücü belgesi ile değiştirilmesi zorunludur.
İlgili kanunlar ile ikili ve çok taraflı anlaşma hükümleri saklı kalmak üzere dış ülkelerden alınan sürücü belgelerinin, ülkemiz sürücü belgeleri ile değiştirilmesine ilişkin usul ve esaslar aşağıda belirtilmiştir:
 • Müracaat herhangi bir trafik tescil kuruluşuna yapılabilir.
 • Müracaat sırasında ibraz edilmesi zorunlu olan bilgi ve belgeler Emniyet Genel Müdürlüğünce belirlenir.
 • Sürücü belgesi alacaklarda, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nun 41 inci maddesinde belirtilen eğitim ve sınav şartı hariç, aynı maddedeki hükümlü olmama, yaş, öğrenim ve sağlık şartları aynen aranır. Ancak ikili veya çok taraflı anlaşma hükümleri ile uygulamalar saklı kalmak üzere diplomatik muafiyeti olan yabancılar için, gerekli şartları taşıdıklarına dair yazılı beyanları esas alınır.
 • Gerektiğinde Dışişleri Bakanlığı veya dış temsilciliklerimiz aracılığıyla sürücü belgesinin doğruluğu hakkında inceleme ve araştırma yapılabilir.
 • Geçici olarak alınmış olan yabancı sürücü belgeleri değiştirilmez.
 • Karayolu Trafiği Konvansiyonuna taraf olmayan ve sürücü belgelerinin karşılıklı olarak tanınması ve değişimine ilişkin ikili bir anlaşmamız bulunmayan ülkelerden alınan sürücü belgeleri ülkemiz sürücü belgesi ile değiştirilmez.
 • Türk vatandaşlarının Karayolu Trafiği Konvansiyonuna taraf olan ülkelerden aldıkları sürücü belgeleri, karşılığı veya dengi olan sürücü belgeleri ile değiştirilir.
 • Yabancıların Karayolu Trafiği Konvansiyonuna taraf olan ülkelerden aldıkları motorlu bisiklet (moped), motosiklet, lastik tekerlekli traktör, iş makinesi veya otomobil cinsi araçları kullanmak üzere verilen sürücü belgeleri karşılığı olan ülkemiz sürücü belgeleriyle, diğer araç cinslerini kullanmak üzere verilen sürücü belgeleri ise ülkemiz B sınıfı sürücü belgesi ile değiştirilir, ancak bu araçları 750 kilogramı aşan ve 3,5 tonu geçmeyen römork takarak kullanma yetkisi olanların belgeleri ülkemiz BE sınıfı sürücü belgesi ile değiştirilir. Bunların dışındaki sınıf sürücü belgelerini
FİYATLARA DÂHİL OLAN VE OLMAYAN HUSUSLAR
Fiyatlara Hasar Sorumluluk Güvencesi, Hırsızlık Güvencesi ve %18 Katma Değer vergisi dahildir. Akaryakıt, Ferdi Kaza Güvencesi, Mini Hasar Güvencesi, İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi, Tek -Yön Ücreti, Ofis müsaitlik durumuna göre Teslim Etme / Teslim Alma Ücreti (0-26 km arası), Bebek Koltuğu, Navigasyon, Çift kişilik konfor seti, Tek kişilik konfor seti, Bisiklet, Kasa, Kamp Masa&Sandalyesi,Wi-fi, Ek Sürücü ile Köprü ve Otoyol Geçiş Cihaz- Kart Kullanım Ücreti ayrıca hesaplanır. Araçların müşteriye teslimi tam,yarı,çeyrek dolu depo yakıt ile yapılır. Eksik veya boş depo yakıt ile iade edilen araçlarda, yakıt farkı, hizmet ücreti ile birlikte tahsil edilir.
ÜST YAŞ SINIRINIZ BULUNUYOR MU?
 • Hayır.
İPTAL VE İADE KOŞULLARI
 • Ön Ödemeli rezervasyonlarda aracı teslim alma gününden 1 ay öncesine kadar rezervasyon iptal edilirse kiralama ücretinin tamamı CİTY CAR tarafından iade edilecektir.
 • Ön Ödemeli rezervasyonlarda aracın teslim edileceği süre 4 hafta ile 3 hafta arasında kaldığında kiralama ücretinin %25i kesilerek geriye kalan tutar CİTY CAR tarafından iade edilecektir. (3 günlük rezervasyonlarda iade yapılmayacaktır )
 • Ön Ödemeli rezervasyonlarda aracın teslim edileceği süre 3 hafta ile 2 hafta arasında kaldığında kiralama ücretinin %50si kesilerek geriye kalan tutar CİTY CAR tarafından iade edilecektir. (3 günlük rezervasyonlarda iade yapılmayacaktır )
 • Ön Ödemeli rezervasyonlarda aracın teslim edileceği süre 2 hafta ile 1 hafta arasında kaldığında kiralama ücretinin %75i kesilerek geriye kalan tutar CİTY CAR tarafından iade edilecektir. (3 günlük rezervasyonlarda iade yapılmayacaktır )
 • Ön Ödemeli rezervasyonlarda araç tesliminden 1 hafta önce yapılan iptallerde kiralama ücreti iade edilmez.
 • Ön ödemeli rezervasyonlarda müşterilerimize ait araçlar teslim alma saatinden itibaren 2 saat bekletilecek olup, bu iki saat içerisinde müşterilerimiz araçlarını teslim alabileceklerdir. 2 saat sonrasında rezervasyon sistem tarafından otomatik olarak iptal edilecek ve ücret iade yapılmayacaktır.
 • Aracın erken teslimatında kalan gün sayısı iade edilmemektedir.
 • Yabancı ehliyete sahip kullanıcıların pasaportunu kiralama yapacağı ofise ibraz etme zorunluluğu bulunmaktadır aksi halde ön ödeme tutarı iade edilmeyecektir.
 • Ön Ödemeli Rezervasyonların iadesi Bankanın işlem yoğunluğuna bağlı olarak 3-5 iş günü arasında kartınıza yansıyacaktır.
 • Ön Ödemeli Rezervasyonlarda araçların müşterilerimize teslim edilebilmesi için Genel Kiralama Koşullarının ve aşağıdaki şartların yerine getiriliyor olması gerekmektedir. Aşağıdaki şartların sağlanamaması durumunda araç tahsis edilemeyecek olup, iade gerçekleşmeyecektir.
 • Ödeme şekli havale ve kredi kartı olup nakit ödeme ve debit kart uygulaması bulunmamaktadır.
 • Kiralama ve araç grubuna göre değişen provizyon tutarının kişiye ait kredi kartından sağlanıyor olması gerekmektedir. Kredi kartının üzerinde kiralama yapacak kişiye ait isim soy isim bilgisi bulunmalıdır.
 • Aracı teslim alacak kişinin Ehliyetini City Car ofisine ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Orta ve Üst segment kiralamanın gerçekleşebilmesi için farklı bankaya ait 1 Kredi kartının ibraz edilmesi gerekmektedir.
Ön Ödemeli Rezervasyonlarda Araçların Müşterilerimize teslim edilebilmesi için aşağıdaki şartların yerine getiriliyor olması gerekmektedir. Aşağıda ki şartların sağlanamaması durumunda iade gerçekleşmeyecektir.
 • Kiralama ve araç grubuna göre değişen provizyon tutarının kişiye ait kredi kartından sağlanıyor olması gerekmektedir.
 • Ödeme şekli havale ve kredi kartı olup nakit ödeme ve debit kart uygulaması bulunmamaktadır.
 • Aracı teslim alacak kişinin Ehliyetini City Car ofisine ibraz etmesi gerekmektedir.
 • Orta ve Üst segment kiralamanın gerçekleşebilmesi için farklı bankaya ait 1 Kredi kartının ibraz edilmesi gerekmektedir.
Rezervasyon Değişikliği :
Ön ödemeli bir rezervasyonda değişiklik yapılamamaktadır. Rezervasyon değişikliği yapılmak istenmesi durumunda rezervasyonun iptali gerekmektedir ve yukarıda yazılı iptal - iade koşulları geçerlidir. İptalin ardından istenilen değişikliğe göre yeni ön ödemeli rezervasyon yapılabilir.

Kullanılmayan Günler:
Kiralama başladıktan sonra aracın rezervasyon formunda belirtilen tarih aralığından önce iadesi durumunda kullanılmayan günler için iade yapılmaz. Ön ödemeli rezervasyon yapılmış olmasına rağmen müşterimizin aracı rezervasyon formunda belirtilen tarih ve saatte almaması durumunda ise tahsil edilmiş olan ön ödeme tutarı iade edilmez.

Kiralamanın Uzaması:
Ön ödemeli rezervasyon ile yapılan bir kiralamada, kiralama süresi uzatılamaz.
** CİTY CAR tek taraflı rezervasyon iptali yapma hakkını saklı tutar. CİTY CAR tarafından yapılan iptallerde paranın tamamı iade edilecektir.
 
H SINIFI ENGELLİ EHLİYETİ OLAN MÜŞTERİLERE KİRALAMA HİZMETİ VEREBİLİYOR MUSUNUZ?
 • H sınıfı sürücü belgesi ile sadece özel donanımlı ve engelli plakalı araçlar kullanılabileceğinden, araçlarımızın H sınıfı sürücü belgesi ile kiralanması ve kullanılması yasal olarak mümkün değildir.
YURTDIŞINDAN GELEN MÜŞTERİLER İÇİN GEREKEN BELGELER NELERDİR?
 -Yurtdışından gelen yabancı müşterilerimiz için kiralama esnasında pasaportunun ve uluslararası ehliyetinin yanında bulunması gerekmektedir.

-Yurtdışından gelen yabancı müşterilerimizin pasportunda son 6 ay içinde ülkeye giriş damgası bulunması gerekmektedir.

-Yurtdışından gelen müşteriler, Türkiye’ye giriş yapılan tarih itibariyle, en fazla 2 yıl süreyle araç kullanabilirler. Ülkeye girişinden 6 ay geçtikten sonra ülkemizde araç kullanmak isteyen müşteriler, araç kullanırken yanlarında dış temsilciliklerden veya noterden aldıkları sürücü belgelerinin tercümelerini ve sürücü belgelerini yanlarında taşıması zorunludur. 2 yıl geçtikten sonra, dış ülkelerden alınan ehliyetlerin ülkemize ait ehliyetler ile değiştirilmesi zorunludur.
ARAÇLARDA KİLOMETRE SINIRI VAR MI?
 • Günlük araç kiralama hizmetinde kilometre kullanım hakkı günlük 250 km olmak şartı ile 7 gün ve üzeri kiralamalarda, kontrat başına 2000 km ile sınırlıdır.
 • Aylık araç kiralama hizmetinde kilometre kullanım hakkı 5000 km ile sınırlıdır.
 • Kilometre aşım ücreti araç grup bazında değişkenlik göstermekte olup detaylı bilgiyi ofislerimizden alabilirsiniz.
  ARAÇ SEGMENTİ
City Car İndirim Oranı Ekonomik Konfor Prestij Premium Lüks Van
10 ve Üzeri Kiralama %45 0,39 ₺ 0,47 ₺ 0,63 ₺ 1,02 ₺ 1,26 ₺ 1,02 ₺
6.-9. Kiralama %40 0,43 ₺ 0,51 ₺ 0,69 ₺ 1,11 ₺ 1,37 ₺ 1,11 ₺
5. Kiralama %35 0,46 ₺ 0,56 ₺ 0,74 ₺ 1,21 ₺ 1,49 ₺ 1,21 ₺
4. Kiralama %30 0,50 ₺ 0,60 ₺ 0,80 ₺ 1,30 ₺ 1,60 ₺ 1,30 ₺
3. Kiralama %25 0,54 ₺ 0,64 ₺ 0,86 ₺ 1,39 ₺ 1,71 ₺ 1,39 ₺
2. Kiralama %20 0,57 ₺ 0,69 ₺ 0,91 ₺ 1,49 ₺ 1,83 ₺ 1,49 ₺
1. Kiralama %0 0,71 ₺ 0,86 ₺ 1,14 ₺ 1,86 ₺ 2,29 ₺ 1,86 ₺
 
*KDV hariç aşım ücretleridir.
Kurumsal, Acente, İşbirlikleri gibi City Car indirimi uygulanmayan sabit fiyatlı iş segmentlerinde, tablodaki %30 indirim fiyatları geçerlidir.
EK GÜVENCELER'İ KİRALAMA DEVAM EDERKEN SATIN ALINABİLİR Mİ?
 • Ek güvenceler aracı teslim alırken satın alınmalıdır.
CİTY YAKININDA NEDİR?
CİTY Yakınında hizmeti ile aracınız istediğiniz yerde size teslim edilir, arzu ettiğiniz noktadan teslim alınır. Size aracınızın keyfini sürmek kalır.

CİTY konforunu ve prestijini istediğiniz yerde yaşayabilmek için hemen 0850 888 80 15 no’lu Rezervasyon Merkezimizi arayarak talebinizi oluşturabilirsiniz.
ARAÇLARINIZ FULL KASKO MU? TAM SİGORTALI MI?
 • Araçlarımızda sınırlı hasar ve hırsızlık güvencesi bulunmaktadır.  Güvence sınırlarınızı genişletmek isterseniz ek güvenceleri satın alabilirsiniz.
 • Ek güvenceleriniz nelerdir?
  Güvencelerimiz hakkında açıklama aşağıda yer almaktadır. Açıklamalar genel ve bilgi amaçlıdır. CİTY CAR bu bilgileri zaman içerisinde değiştirme hakkını saklı tutar. Rezervasyonunuza dahil olan güvenceler fiyat teklifinizde ve/veya rezervasyon konfirmasyonunuzda yer almaktadır.
  Fiyatlarınıza dahil olmayan güvenceleri kiralama başlangıcında satış ofislerimizden satın alabilirsiniz. Geçerli limitlerle ilgili detaylı bilgiyi de satış ofislerimizden alabilirsiniz.
  İhtiyari Mali Mesuliyet Güvencesi (LI- SLI) : 3. Şahıslara verilen zararları kapsayan güvencelerdir.
  Mini Hasar-Süper Mini Hasar Güvencesi (MI-SMI) : CİTY CAR tarafından belirlenen tutarın altında kalan hasarlarda müşteri beyanı ile onarım güvencesidir.
  Ferdi Kaza Güvencesi (PAI) : Sürücü ve araç içindeki kişileri güvence limitleri dahilinde güvence altına alan bir güvencedir. Araçta bulunan koltuk sayısı baz alınarak hesaplanmaktadır.

  YUKARIDA AÇIKLANAN GÜVENCELER GENEL VE BİLGİ AMAÇLIDIR. DETAYLI BİLGİYİ KİRALAMA OFİSLERİMİZDEN ALABİLİRSİNİZ.
ARAÇ KİRALAMADA KIŞ LASTİĞİ İÇİN EK ÜCRET TALEP EDİYOR MUSUNUZ?
Evet, kiralama yapılan araçlarımız binek araç kategorisinde olup, kış lastiği uygulaması bu kategoride zorunlu olmadığından sizlerin de güvenliğini göz önünde bulundurarak ek ürün olarak kış lastiği hizmeti vermekteyiz.
ÇİPLİ KİMLİK KARTIM SÜRÜCÜ BELGESİ YERİNE GEÇER Mİ?
Tüm kiralama işlemlerinizde, eski veya yeni kimlik belgelerinizin yanında kiralama yapılan araç sınıfına uygun sürücü belgesinin de ibraz edilmesi gerekmektedir.
ŞOFÖRLÜ KİRALAMA HİZMETİNİZ VAR MI?
 • Evet.

Top