X
X

Hakkımızda

AnasayfaHakkımızda

CİTY CAR RENTAL'İ TANIYALIM

City Car Rental, Malatya'nın en büyük ve en geniş araç sınıfına sahip araç kiralama firmasıdır.Firmamızdan Dünya'nın lider araç markalarının ekonomik, orta ve üst grup araçlarını ayrıntılı şekilde sitemizden veya müşteri danışmanlarımız aracılığı ile inceleyebilir ve kiralamak istediğiniz aracı bütçenize uygun şekilde bulabilirsiniz.Ödediğiniz ücret sizlere kaliteli ve en iyi hizmet şeklinde dönüş sağlayacaktır.

2012 Yılında kurulan Anadolu Otomotiv& Gayrımenkul Yatırımları bünyesindeki City Car Rental her geçen gün kendini yenilemeyi hedef olarak gören ve müşteri memnuniyetini ve müşteri görüşlerini önemseyen bir araç kiralama firmasıdır.

City Car Rental bünyesindeki araçlar en az 2020 model olup her yıl belirli takvimlerde yenilenmektedirler.

Amacımız hızla büyüyen araç kiralama sektöründe, kaliteli hizmeti uygun fiyat seviyesi ile birleştirerek ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, lider marka olmaktır.

Firmamız her zaman , ödenen paranın karşılığını en iyi şekilde vermeye çalışmaktadır.. Şimdi de herşeyin kontrolünüz altında olmasını sağlamak ve bütçenizden tasarruf etmenize yardımcı olmak amacıyla tasarlanmış, herşey dahil ücretlerimiz, ön ödeme seçeneklerimiz ve çeşitli ödeme yöntemlerimizle hizmetinizdeyiz.

Kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız için tüm araçlarımız, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte ve temizlenmektedir. Ve filomuzu sürekli olarak yenilediğimizden düşük fiyatlara en son model araçları kullanıyor olacaksınız

Kiralama ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, emrinizdeyiz

Sadece Araç Kiralaması konusunda değil Havalimanı ve Şehirlerarası VİP Transfer hizmeti ve Exclusive İkinci El Garajı ile Araç adına aklınıza gelen her hizmeti siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

City Car Rental;

Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup,Malatya Havalimanı ve 6 havalimanina araç teslimi ve alımı yapmaktadır.

Ekonomik sınıftan lüx sınıfa kadar birçok otomobil, VİP ve Suv araçlarıyla sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır.

Kiraladığınız her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir.

Siz değerli müşterilerimizin 7/24 havalimanın da karşılama ve kiraladığı araç teslimini yapmaktadır.

Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır.

Rezervasyon sayfamızdan otomobillerin özelliklerini, fiyatlarını inceleyebilir ve kiralama ile ilgili +90 850 888 80 15 telefon numaramızdan ayrıntılı bilgilere ulaşabilirsiniz.


City Car Rental;

Siz değerli müşterilerimize kaliteli, konforlu ve güvenilir hizmeti sağlamak için hassasiyetle çalışmaktadır.


Top